Stypendia

Oferujemy studentom wysokie stypendia - nawet do 1900 zł/m-c.

Rozbudowana oferta stypendialna umożliwia naukę osobom niezamożnym, wpiera osoby z niepełnosprawnością oraz pozwala na wyróżnianie studentów osiągających najlepsze wyniki w nauce.

! Stypendia mogą łączyć się.

.

1)  Stypendium Rektora

- przyznawane 10% studentów kierunku Zarzadzanie osiągających najlepsze wyniki w nauce

-  wysokość stypendium: 800 – 700 zł /mies.

2)  Stypendium socjalne

- przyznawane studentom w trudnej sytuacji materialnej

- wysokość stypendium 550 – 480 / mies.

3)  Stypendium dla osób z niepełnosprawnością

- przyznawane studentom posiadającym orzeczenie o niepełnosprawności

- wysokość stypendium: 550 – 450 / mies.

4)  Stypendia okazjonalne

- przyznawane przez kanclerza GSW Milenium za godne reprezentowanie uczelni we wszystkich dziedzinach życia studenckiego; dotyczą osiągnięć sportowych, muzycznych, poetyckich, fotograficznych oraz informatycznych.

5)  Zapomoga

- jest doraźną formą bezzwrotnej pomocy dla studenta, który przejściowo znalazł się w trudnej sytuacji materialnej.

6)  Bonifikata za regulowanie czesnego w ratach semestralnych i rocznych

- przysługuje studentom, którzy czesne opłacą w ratach semestralnych i rocznych w wyznaczonych terminach.

>>  Regulamin przyznawania pomocy materialnej studentom GSW Milenium (PDF, 152 KB)

Do otwarcia pliku niezbędny jest program Adobe Reader    getacrobatreader

Wnoski o pomoc materialną dla studentów dostępne są w serwisie Twoje Milenium