Ostatnia szansa na Edukacje elementarną z profilaktyką logopedyczną na studiach magisterskich

Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną - nabór po raz ostatni

Z powodu zmian w ustawie, nabór na tą specjalność w tym roku (rekrutacja 2019/2020) odbędzie się po raz ostatni.

Absolwenci, którzy w październiku 2019 roku nie podejmą nauki na studiach II stopnia na kierunku Pedagogika - Edukacja elementarna z profilaktyką logopedyczną, w przyszłości nie będą mieli możliwości kontynuowania nauki na 2-letnich studiach magisterskich na tej specjalności.

Od kolejnego roku akademickiego (2020/2021) tytuł magistra będzie można zdobyć wyłącznie poprzez podjęcie studiów na kierunku "Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna" w trybie 5-letnich jednolitych studiów magisterskich.

<<Wróć do oferty studiów na Kierunku Pedagogika dla studiów magisterskich>>