Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Efekt Mozarta seminarium + warsztaty z muzykoterapii


Efekt Mozarta seminarium + warsztaty z muzykoterapii
środa, 24 października 2018, Rafał Wojtaszak


Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na cykl wydarzeń organizowanych w ramach projektu "Efekt Mozarta. Twórcza muzykoterapia w podnoszeniu kompetencji osób z niepełnosprawnościami" organizowanych we współpracy z Fundacją BORYNA Centrum Terapii Muzyką i Dźwiękiem, Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie, Miejskim Ośrodkiem Kultury w Gnieźnie, a także innymi zaprzyjaźnionymi instytucjami kultury i edukacji działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnością.

 


 

  •    Seminarium naukowe
  •    Sesja muzykoterapeutyczna (w wykonaniu Steve'a Kindlera)
  •    Warsztaty dla nauczycieli i pedagogów
  •    Wystawa plastyczna (prace autorstwa wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 w Gnieźnie)Zaproszenie kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych wykorzystaniem muzyki w pracy terapeutycznej: pedagogów, psychologów, terapeutów, rodziców oraz samych osób z niepełnosprawnością i ich bliskich. 

Szczegółowy opis wydarzeń znajduje się tutaj.

 

Karty zgłoszeniowe są dostępne tutaj.  

Chętnych prosimy o przesyłanie wypełnionych kart zgłoszeniowych na adres mailowy efektmozarta@milenium.edu.pl do dnia 12.11.2018

 

Mamy nadzieję, że projekt stanie się impulsem do podjęcia owocnej dyskusji dotyczącej nowatorskich podejść w pedagogice specjalnej i nie tylko.