Aktualności

Gość


Aktualności


Specjalności studiów podyplomowych 2018/2019 - trwają zapisy!
czwartek, 4 października 2018, Rafał Wojtaszak

 

Zapraszamy na Studia Podyplomowe! Poniżej lista specjalności uruchomionych w Gnieźnie od 20 października oraz w Pile i Wągrowcu od 27 października.


Chcesz się zapisać lub zdobyć więcej informacji?

Gniezno, Piła  ☎ 61 428 26 27  📞690 942 988 lub napisz 📧 podyplomowe@milenium.edu.pl

Wągrowiec  ☎ 67 255 21 16 lub napisz 📧 beata.borowiec@milenium.edu.pl

Zapraszamy do zapisów!


 

     

 


Nieczynny Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych
środa, 17 października 2018, Rafał Wojtaszak

Uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 17 października 2018 roku Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy jutro.

Seminarium Naukowe pt.: "Oblicza przemocy w rodzinie - perspektywy i (re) witalizacja"
wtorek, 16 października 2018, Rafał Wojtaszak

Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawym, zorganizowanym przez Gnieźnieńską Szkołę Wyższą Milenium Seminarium Naukowym w Czerniejewie pt.: "Oblicza Przemocy w Rodzinie".


Rozmawialiśmy o przemocy wobec seniorów, alkoholizmie w rodzinie, przemocy wobec dzieci i o przemocy domowej. Było o tym, jak przemocy przeciwdziałać, jak mądrze pomagać i jak się przed przemocą bronić. Mogliśmy posłuchać specjalistów - praktyków, na co dzień zajmujących się tematyką przemocy. 

Bądź na bieżąco z Biurem Karier GSW Milenium
wtorek, 16 października 2018, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy wszystkich studentów do odwiedzania naszej zakładki BIURO KARIER.

Dzięki informacjom tam umieszczonym będziecie na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy jakie są dostępne dla naszych studentów i absolwentów. Dodatkowo zamieszczone tam wskazówki podpowiedzą w jaki sposób zgodny z ogólne przyjętymi zasadami napisać CV i list motywacyjny oraz jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

 

 

Nowa specjalność studiów podyplomowych w Gnieźnie.
czwartek, 11 października 2018, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy do zapisów na nową specjalność na studiach podyplomowych w Gnieźnie - Wychowanie fizyczne w szkole - ruszamy już za 2 tygodnie! Zapraszamy!

 61 428-26-27 

📞 690-942-988

 

Zobacz szczegóły poniżej na plakacie.

Zapisz się do Koła Naukowego!
poniedziałek, 8 października 2018, Rafał Wojtaszak

Wszystkich studentów, którzy chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie pedagogiki, zarządzania oraz przedsiębiorczości zapraszamy do wstąpienia w szeregi naszych kół naukowych.

GSW Milenium na "Students' Science Expo" we Wrocławiu
poniedziałek, 8 października 2018, Rafał Wojtaszak

Samorząd na  na Students’ Science Expo. Kierunek WROCŁAW!

Wszystkich chętnych studentów zapraszamy do Samorząd Studencki GSW Milenium. Działamy coraz prężniej!

Właśnie wróciliśmy z pierwszych w Polsce targów studenckich kół naukowych. Wystawa odbyła się w Hali Stulecia we Wrocławiu. Zorganizowano ją z myślą o najlepszych studenckich kołach naukowych i samorządach w Polsce.

Jubileuszowa Inauguracja Roku Akademickiego - 15 lat!
poniedziałek, 8 października 2018, Rafał Wojtaszak

W tym roku obchodzimy Jubileusz - nasza Uczelnia istnieje już 15 lat! Zobaczcie zdjęcia z tej wyjątkowej gali powitania Roku Akademickiego (galeria)

 

Medal Komisji Edukacji Narodowej dla Pani dr Iwony Gawreckiej
piątek, 5 października 2018, Martyna Drągowska

Szanowni Państwo

Z wielką dumą i radością informujemy, iż Minister Edukacji Narodowej przyznała dyrektor przedszkola i szkół Milenium dr Iwonie Gawreckiej Medal Komisji Edukacji Narodowej. Wyróżnienie to jest najwyższym ministerialnym, jakie może otrzymać nauczyciel. Pani dr Gawrecka została uhonorowana za 28 lat pracy dydaktycznej i wychowawczej z dziećmi i młodzieżą, w tym 15 lat w GSW Milenium jako nauczyciel akademicki i kierownik ośrodka studiów podyplomowych. Jest twórcą licznych, w tym autorskich specjalności studiów podyplomowych. W swoim dorobku ma publikacje rozdziałów książek i artykułów naukowych, organizację szkoleń i konferencji, a także opracowanie narzędzi badawczych do diagnozowania zachowań agresywno-przemocowych wśród szkół ponadgimnazjalnych. Minister Edukacji Narodowej doceniła także koncepcję i mierzalną testami zewnętrznymi jakość kształcenia w stworzonych i prowadzonych przez nią od 8 lat szkołach i przedszkolu. Medal został wręczony przez Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza podczas inauguracji roku akademickiego 29 września 2018r. Pani dr Iwonie Gawreckiej jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

 

Założyciel, rektor i kanclerz Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium organu prowadzącego szkoły i przedszkola Milenium

Zaproszenie na seminarium "Integracyjny kapitał środowisk studenckich"
środa, 3 października 2018, Martyna Drągowska

Szanowni Państwo, 
z ogromną przyjemnością informujemy, że w dniu 26 listopada br. w Wielkopolskiej Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej odbędzie się pierwsze Międzyuczelniane Seminarium Studenckich Kół Naukowych z cyklu  „Od projektu do profesjonalizmu”. Tematem tegorocznego spotkania będzie: Integracyjny kapitał środowisk studenckich. Zapraszamy do udziału w sesji referatowej oraz nachylonych praktycznie warsztatach.

Partnerzy uczelni