Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Zmiana na stanowisku rektora Uczelni
piątek, 15 lutego 2019, Martyna Drągowska

28 lutego dr Hubert Paluch kończy pełnienie funkcji rektora GSW Milenium i przechodzi do pracy na zbliżonym stanowisku w jednej z dużych warszawskich uczelni.

Dr Hubert Paluch był związany z GSW Milenium od 2010 r. Przez pierwsze 3 lata jako dziekan kierował Wydziałem Zamiejscowym w Wągrowcu. Od 2013 pełnił funkcję rektora uczelni. Władze  GSW Milenium z żalem rozstają się z dr. Hubertem Paluchem, który bardzo aktywnie i z wielkim zaangażowaniem pełnił swoją funkcję, sprawnie kierując uczelnią i w istotnym stopniu przyczyniając się do jej rozwoju.

Dr. Hubertowi Paluchowi gratulujemy awansu i życzymy sukcesów w nowym miejscu pracy. Do czasu powołania nowej osoby, obowiązki rektora GSW Milenium pełnić będzie założyciel uczelni, prof. nzw. dr Lechosław Gawrecki.

 

Wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia z powodu śmierci Śp. Marceliny Sikory
czwartek, 14 lutego 2019, Martyna Drągowska

Z głębokim żalem przyjęliśmy informację o tragicznej śmierci Marceliny Sikory, słuchaczki studiów podyplomowych GSW Milenium. Rodzinę i bliskich prosimy o przyjęcie najszczerszych kondolencji.

Władze Uczelni wraz z całą społecznością akademicką GSW Milenium

Zapisz się na STUDIA PODYPLOMOWE!
poniedziałek, 4 lutego 2019, Rafał Wojtaszak

Rozpoczeliśmy zapisy na studia podyplomowe. Ponad 40 specjalności dla nauczycieli, terapeutów i menedżerów

Zapoznaj sie z naszą ofertą już dziś i skorzystaj z rabatu 100 zł na czesne przy zapisie tylko do 31 marca!

Więcej informacji:  GNIEZNO - 61 428 26 27, 690942988    PIŁA - 530765750   WĄGROWIEC - 67 255 21 16 

Pierwsze zajęcia już w maju. POBIERZ NAJNOWSZY INFORMATORWykład otwarty dr hab. A. Mikosa von Rohrscheidta, prof. GSW Milenium w Wągrowcu
wtorek, 12 lutego 2019, Rafał Wojtaszak


We wtorek 12 lutego 2019 uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. ppłk. dr. Stanisława Kulińskiego mieli możliwość zapoznać się z ofertą studiów GSW Milenium i wysłuchania wykładu otwartego dr hab. A. Mikosa von Rohrscheidta, prof. GSW Milenium – znanego kulturoznawcy, historyka, praktyka i doświadczonego wykładowcy Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium na temat „Jakie historie opowiada dziedzictwo i jak to wykorzystać? Zarządzanie szlakami kulturowymi w turystyce”. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Zespołu Szkół mgr Beacie Dobrochowskiej-Byczyńskiej - za możliwość wygłoszenia wykładu.

Nagroda Kapituły Orła Białego dla prof. Armina Mikosa von Rohrscheidt
piątek, 1 lutego 2019, Martyna Drągowska

Znany i ceniony badacz Szlaku Piastowskiego, wykładowca GSW Milenium dr hab. prof. GSW Milenium Armin Mikos von Rohrscheidt został uhonorowany Nagrodą Gnieźnieńskiej Kapituły Orła Białego. 

Szkolenie "Jednolity System Antyplagiatowy – jak interpretować wyniki"
piątek, 1 lutego 2019, Rafał Wojtaszak

1 lutego 2019 roku  w Auli Zielonej w gmachu GSW Milenium odbyło się szkolenie pt. „Jednolity System Antyplagiatowy – jak interpretować wyniki”, w którym wzięli udział wykładowcy naszej uczelni.


Jednolity System Antyplagiatowy (JSA) jest to system wykorzystywany do sprawdzenia prac dyplomowych pod kątem plagiatu i jest przeznaczony do wsparcia pracy weryfikacyjnej promotora (opiekuna) pracy. Jednolity System Antyplagiatowy jest udostępniany nieodpłatnie wszystkim uczelniom w kraju.


Obowiązek sprawdzenia przez wszystkie uczelnie prac dyplomowych w Jednolitym Systemie Antyplagiatowym wprowadziła nowelizacja ustawy z lipca 2018 roku – Prawo o szkolnictwie wyższym.


Dziekanat - zmiana godzin pracy w dniu 01.02.2019
środa, 30 stycznia 2019, Martyna Drągowska

Uprzejmie informujemy, że w dniu 1 lutego 2019 Dziekanat GSW Milenium przy ul. Okulickiego 3A bedzie nieczynny w godz. 9:00 - 14:00. 

 

 

Pojekt aktywizacji zawodowej dla studentów ostatniego roku i absolwentów
poniedziałek, 28 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów (do 24 miesięcy od ukończenia studiów) GSW Milenium, posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym lub umiarkowanym, do udziału w projekcie realizowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pn. "GraduatON".
 
Projekt realizowany jest przez Międzynarodową Fundację "Reaxum", która specjalizuje się w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, w tym w pracy zdalnej. Osobom, które aktywnie będą uczestniczyć w projekcie gwarantujemy pracę.
 
Szczegóły dotyczące projektu oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania na stronie https://reaxum.eu/graduaton/

Oligofrenopedagogika - zajęcia "w terenie"
czwartek, 24 stycznia 2019, Martyna Drągowska

W miniony weekend studentki Pedagogiki Specjalnej o specjalności „Oligofrenopedagogika" uczestniczyły w cyklu spotkań z przedstawicielami poznańskich organizacji działających na rzecz osób z niepełnosprawnością – działaczy społecznych, pedagogów, psychologów, rodziców i self-adwokatów. To wielka przyjemność i wartość rozmawiać z ekspertami-praktykami, którzy sercem i rozumem są w pełni zaangażowani w to, czym się zajmują i czym - dosłownie i w przenośni - żyją.

 

Szkolenie dla przedsiębiorców
wtorek, 22 stycznia 2019, Rafał Wojtaszak

Gnieźnieński Oddział Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej pod patronatem Starosty Gnieźnieńskiego Piotra Gruszczyńskiego zaprasza na szkolenie.

Zapisy już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Partnerzy uczelni