Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Studenckie spotkania wigilijne – 09 i 15.12.2018
poniedziałek, 17 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

Grudzień to jedyny taki czas w roku, kiedy na Uczelni można spotkać elfy, krasnoludy i bałwanki… Już tradycją stały się wigilijne spotkania studentów z Władzami Uczelni i wykładowcami. Samorząd Studencki przygotował Wigilię Studencką w GSW Milenium w Gnieźnie (15 grudnia) oraz na Wydziale Zamiejscowym w Wągrowcu (9 grudnia). Nie zabrakło śpiewania kolęd, życzeń, pokazu świątecznej mody oraz konkursu na najlepsze przebranie z nagrodami. Po części oficjalnej, w której znalazło się również wspólne ubieranie choinki, na studentów czekały słodkości. Było magicznie, kolorowo i pysznie!

Świąteczna Zbiórka - podsumowanie akcji charytatywnej
piątek, 14 grudnia 2018, Martyna Drągowska

W dniach od 17.11.2018 r. do 4.12.2018 r. Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” działające na Wydziale Nauk Społecznych GSW Milenium zorganizowało akcję charytatywną pod hasłem „Świąteczna zbiórka” na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka Wychowawczego Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP w Gnieźnie. Zebrane słodycze, kosmetyki i środki czystości przekazaliśmy potrzebującym dziweciom. Zobacz pełne podsumowanie akcji.

Efekt Mozarta - Steve Kindler i twórcza muzykoterapia w GSW Milenium
czwartek, 13 grudnia 2018, Martyna Drągowska

Wykłady, debata, warsztaty i spotkania muzyczne - 30 listopada zakończył się projekt „EFEKT MOZARTA. Twórcza muzykoterapia w podnoszeniu kompetencji osób z niepełnosprawnościami”. Na naszej uczelni po raz kolejny gościliśmy znamienite osobistości oraz szereg nauczycieli i pedagogów. Czekała na nich garść inspiracji, solidna dawka wiedzy i przede wszystkim znakomita muzyka. Gościem specjalnym projektu był wybitny skrzypek, kompozytor i prekursor w dziedzinie muzykoterapii - Steve Kindler.

 

Płatne praktyki w Urzędzie Skarbowym
czwartek, 13 grudnia 2018, Martyna Drągowska

Zapraszamy wszystkich chętnych studentów na kierunku Zarządzanie do odbycia praktyk zawodowych w Urzędzie Skarbowym w Gnieźnie.

Praktyki są odpłatne (1500 zł brutto/mies.). Można je rozpocząć już od 15 stycznia 2019 i zakończyć do 30 kwietnia 2019 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Urzędu – tel. 61 423 77 11.

Zmiana godzin pracy w GSW Milenium
wtorek, 11 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

Uprzejmie informujemy, iż dnia 11 grudnia 2018 roku wszystkie działy GSW Milenium (Dziekanat WNS, Rektorat, Kwestura, Dział IT, Dział Marketingu, Biblioteka)  w Gnieźnie i Wągrowcu oraz Dziekanat Studiów Podyplomowych będą czynne do godziny 14:00.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

Podsumowanie akcji charytatywnej Szlachetna Paczka
poniedziałek, 10 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak

Dnia 1 grudnia 2018 r. na terenie naszej Uczelni została przeprowadzona akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki. W tym roku studenci I roku studiów magisterskich na kierunku pedagogika zbierali pieniążki na zakup najpotrzebniejszych rzeczy oraz prezentów dla jednej z gnieźnieńskich rodzin.

Dzięki waszym, Drodzy Studenci, Wykładowcy i Pracownicy, dobrym serduszkom udało nam się zebrać 824 zł i 4 grosze, co dało nam w pełni racjonalna kwotę do wykorzystania na Świąteczne upominki dla rodziny.

Wigilia studencka
wtorek, 4 grudnia 2018, Rafał Wojtaszak


Serdecznie zapraszamy naszą brać studencką wraz z gronem akademickim na spotkanie wigilijne przygotowane przez Samorząd Studencki GSW Milenium.

Nie zabraknie wspólnie śpiewanych kolęd, dzielenia się opłatkiem oraz dekorowania choinki. Jedną z atrakcji będzie konkurs na najlepsze świąteczne przebranie – na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda.
Wigilia odbędzie się w następujących terminach:

WZ w Wągrowcu

– 9 grudnia /niedziela/, godz. 13:30, aula

GSW Milenium w Gnieźnie

– 15 grudnia /sobota/, godz. 13:30, aula w bud. B

 


Komunikacja w działalności edukacyjnej szkolnictwa wyższego - artykuł dr. Mykoli Orlykovskyiego
sobota, 1 grudnia 2018, Martyna Drągowska

W najnowszym numerze kwartalnika "Doradca Kariery" Ukazał się artykuł Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Wągrowcu GSW Milenium, dr. Mykoli Orlykovskyiego, na temat: "Komunikacja w działalności edukacyjnej szkolnictwa wyższego". Przeczytacie w nim o relacjach wykładowca - student, charyzmie pedagogicznej, problemach, jakie stoją przed młodymi nauczycielami oraz o tym, jak na stosunki ze studentami wpływa aparycja wykładowcy. Zapraszamy do lektury!Brązowy Krzyż Zasługi dla Pani Dziekan Dr Anny Knocińskiej
piątek, 30 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

Jest nam bardzo miło poinformować, iż nasza Pani Dziekan Wydziału Nauk Społecznych GSW Milenium dr Anna Knocińska otrzymała w dniu 29.11.2018r. z rąk Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Pani Elżbiety Rafalskiej, Brązowy Krzyż Zasługi przyznany przez Prezydenta RP.

Krzyż Zasługi jest nagrodą dla osób, które położyły zasługi dla Państwa lub obywateli spełniając czyny przekraczające zakres ich zwykłych obowiązków, a przynoszące znaczną korzyść Państwu lub obywatelom. Wręczenie nagrody miało miejsce w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Warszawie.

Akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki w Milenium
czwartek, 29 listopada 2018, Rafał Wojtaszak

W dniu 1 grudnia 2018 roku w GSW Milenium zostanie przeprowadzona akcja charytatywna w ramach Szlachetnej Paczki. Jak w ubiegłym roku mamy na celu obdarzyć jedną z gnieźnieńskich rodzin prezentami na Święta Bożego Narodzenia. Akcję organizują studenci I roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika. Zbiórka ma na celu zebranie pieniążków na zakup najpotrzebniejszych rzeczy i wymarzonych prezentów dla wielodzietnej rodziny.

Partnerzy uczelni