Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Aktualności


Treść wyróżniona
20
wrz

DRZWI OTWARTE ONLINE 2021 w GSW Milenium

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium zaprasza maturzystów oraz wszystkich kandydatów na studia na Drzwi Otwarte Online 2021! Wydarzenie jest zaplanowane na najbliższy poniedziałek, 27 września o godzinie 18:00 na fanpage’u uczelni, gdzie będzie prowadzona relacja na żywo.

Treść wyróżniona
10
wrz

Nowy Kierunek PEDAGOGIKA - GSW Milenium z pozytywną opinią Polskiej...

Informujemy, że wniosek o nauczanie na Kierunku Pedagogika złożony przez GSW Milenium został rozpatrzony pozytywnie. Oznacza to, że uczelnia otrzymała zgodę od Polskiej Komisji Akredytacyjnej na prowadzanie powyższych studiów licencjackich (3-letnich) i rozpoczną się one w tym roku akademickim w Gnieźnie (Filia w Wągrowcu nadal oczekuje na pozytywne rozpatrzenie, o czym niebawem poinformujemy).

Treść wyróżniona
28
cze

Zobacz jak wypełnić formularz rekrutacyjny [FILM]

Rekrutacja ruszyła pełną parą! Z myślą o kandydatach przygotowaliśmy poradnik video, który krok po kroku przeprowadzi Was przez proces rekrutacji w Gnieźnieńskiej Szkole Wyższej Milenium.

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022
poniedziałek, 20 września 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy całą społeczność akademicką Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium, iż Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 odbędzie się w sobotę 2 października 2021 roku o godzinie 10:00 w auli GSW Milenium (Gniezno, ul. Okulickiego 3a, budynek B).


Przypominamy, że dla studentów pierwszego roku obecność jest obowiązkowa ze względu na udział w ślubowaniu, które nastąpi podczas wydarzenia.

24 września Rektorat nieczynny
czwartek, 23 września 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, że dnia 24 września 2021 roku (piątek) Rektorat będzie nieczynny.

Plany zajęć już dostępne!
czwartek, 23 września 2021, Zuzanna Walczak

Uwaga Studenci!

Plany zajęć na rok akademicki 2021/2022 już dostępne!

Studenci pierwszego roku znajdą je na swojej skrzynce mailowej. Natomiast dla studentów pozostałych roczników plan zajęć jest dostępny na platformie Twoje Milenium.

Zmiana godzin pracy Dziekanatu Studiów Podyplomowych
poniedziałek, 20 września 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, że od dnia 20.09.2021 do 28.09.2021 Dziekanat Studiów Podyplomowych pracuje w godzinach 8:00 - 14:00

Aplikuj na hybrydowe studia podyplomowe! Uprawnienia już w czerwcu 2022!
wtorek, 14 września 2021, Zuzanna Walczak

Rekrutacja na studia podyplomowe w GSW Milenium nadal trwa – wciąż możesz dopisać się do grupy! Wybierz jeden z 4 ośrodków: Gniezno, Kalisz, Piła lub Wągrowiec i studiuj hybrydowo. Łącz to co najlepsze z nauczania w trybie stacjonarnym i e-learningu.

FILMY z Absolutorium 2021 w GSW Milenium
piątek, 20 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Wszystkich naszych Absolwentów oraz tych z Państwa, którzy w powodu obostrzeń epidemicznych nie mogli wziąć udziału w uroczystości zakończenia roku akademickiego 2020/2021 zapraszamy do obejrzenia materiałów filmowych z Absolutorium 2021 w Gnieźnie.

Rekrutacyjne Q&A - Wasze pytania, nasze odpowiedzi!
czwartek, 19 sierpnia 2021, Rafał Wojtaszak

Początek września to czas, w którym myśli o studiach przestają być tak bardzo odległe.
Wiemy, że w głowach kandydatów pojawia się mnóstwo pytań, dlatego chcemy odpowiedzieć na te najbardziej popularne! Zapraszamy do obejrzenia rekrutacyjnego Q&A - kandydaci zadają pytania, a my udzielamy odpowiedzi!

Oferta edukacyjna na rok akademicki 2021/2022
czwartek, 19 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Gnieźnieńska Szkoła Wyższa Milenium oferuje studia zaoczne (zjazdy tylko w soboty i niedziele 2 razy w miesiącu) na kierunkach: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Pedagogika oraz Zarządzanie w dwóch ośrodkach - Gniezno oraz Wągrowiec.

W ofercie znajdują się praktyczne kierunki dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy zarówno na studiach licencjackich (3-letnich studiach I stopnia), jednolitych magisterskich (5-letnich), jak i magisterskich (2-letnych studiach II stopnia).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na rok akademicki 2021/2022!

Do zobaczenia w Milenium!

Nowy Koordynator praktyk w GSW Milenium!
wtorek, 17 sierpnia 2021, Zuzanna Walczak

Informujemy, iż do zespołu Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium dołączyła dr Joanna Kozielska, która jest nowym Koordynatorem praktyk, a także Pełnomocnikiem Rektora ds. osób z niepełnosprawnością.

Galeria zdjęć z Absolutorium 2021 w Gnieźnie
wtorek, 20 lipca 2021, Zuzanna Walczak

3 lipca był wyjątkowym dniem dla całej społeczności akademickiej Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium - mury uczelni opuściło kolejne pokolenie absolwentów. W uroczystym Absolutorium udział wzięły władze GSW Milenium, studenci oraz przedstawiciele parlamentu i samorządu. Pomimo obostrzeń epidemicznych udało się wspólnie uczić zakończenie roku akademickiego 2020/2021, a także nagrodzić absolwentów, którzy na stałe zapisali się na kartach historii uczelni wyjątkowymi wynikami w nauce, wyróżniającymi się pracami dyplomowymi, czy działalnością na rzecz Milenium.