IV edycja konkursu gospodarczego "Złoty Orzeł"

Gość


Nasze ośrodki

IV edycja konkursu gospodarczego "Złoty Orzeł"


Zakończyła się IV edycja konkursu gospodarczego, która wyłoniła najlepszych przedsiębiorców Powiatu Gnieźnieńskiego. Jego organizatorami byli: Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Cech Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Gnieźnie.

Weryfikacji i oceny firm podjęła się kilkunastoosobowa kapituła, która przez wiele godzin, a nawet dni przyglądała się zgłoszonym firmom, wizytowała je w terenie oraz analizowała dorobek każdej z nich z osobna.

 

Nagroda: Tytuł „Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2005-2007”      

 

KATEGORIA: INWESTOR

 

Gnieźnieńska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Menedżerska „Milenium” to uczelnia z misją edukacyjną, która stara się zapewnić młodzieży nie tylko jak najlepszych wykładowców z renomowanych poznańskich uczelni, ale również coraz lepsze warunki do studiowania. Grupa pierwszych 50 studentów rozpoczęła zajęcia w lutym 2003 roku na jednej specjalności, a obecnie na 14 specjalnościach kształci się ponad 1300 osób. Uczelnia cały czas podejmuje działania prorozwojowe. W ostatnich dwóch latach poczyniła inwestycje infrastrukturalne takie jak: nabycie nieruchomości oraz zakup i przekazanie studentom laptopów wraz z oprogramowaniem. Znaczące rozszerzenie oferty edukacyjnej przyczyniło się również do zwiększenia zatrudnienia pracowników etatowych o 100%. 

 

*od 01.01.2012 roku nazwa firmy: Gnieźnieńska Szkoła Wyższa „Milenium”