Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Gwiazdkowa Zbiórka Koła Naukowego Milenium Management w Gnieźnie
piątek, 20 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W dniach 16.11-14.12.2019r. w GSW Milenium została przeprowadzona Gwiazdkowa Zbiórka zorganizowana przez Koło Naukowe Milenium Management w Gnieźnie. Zbierane były artykuły szkolne i papiernicze oraz słodycze dla Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii mieszczącego się przy ul. Gdańskiej 106 w Gnieźnie. Studenci poznali jak aktywnie zarządzać evenatmi typu zbiórki charytatywne i aktywizować lokalną społeczność. To jest zarządzanie w akcji!

Przerwa świąteczno-noworoczna
czwartek, 19 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Drodzy studenci informujemy, iż podczas przerwy świąteczno-noworocznej (20 grudnia 2019 - 6 stycznia 2020) nastąpią zmiany w godzinach urzędowania odpowiednich działów.

Zmiana godzin pracy Dziekanatu WNS w piątek (20 grudnia)
środa, 18 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W piatek (20 grudnia) Dziekanat WNS w Gnieźnie będzie otwarty wyjątkowo w godzinach 7:30 - 12:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Godziny otwarcia Biblioteki GSW w okresie świąteczno-noworocznym
środa, 18 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Zachęcamy do zapoznania się z godzinami otwarcia Biblioteki GSW Milenium w okresie świąteczno-noworocznym.

Czytelniku, gdy drzwi wejściowe do Budynku B zastaniesz zamknięte, skontaktuj się telefonicznie z bibliotekarzem 61 425 75 70 w. 24

Pasjonatki na VII Babskim Targu w Pobiedziskach
wtorek, 17 grudnia 2019, Martyna Drągowska

Pasjonatki z Koła Naukowo-Samokształceniowegho PASJONAT uczestniczyły w wydarzeniu pt.  „Babski Targ”, które miało miejsce 8 grudnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Pobiedziskach. Podczas Babskiego Targu Koło miało możliwość realizowania zbiórki świątecznej.

Pasjonatki na V Konferencji Naukowej pt. O różnych drogach doskonalenia zdrowia….
wtorek, 17 grudnia 2019, Martyna Drągowska

29 listopada 2019 r. przedstawicielki Koła Naukowo-Samokształceniowego „Pasjonat" wzięły udział w V Konferencji Naukowej pt.: ,,O różnych drogach doskonalenia zdrowia w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniu osobistym psychologów i pedagogów szkolnych" zorganizowanej przez Pracownię Edukacji Zdrowotnej, Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W skład komitetu naukowego wchodziła opiekunka Koła dr Agata Woźniak, która wygłosiła prelekcję pt. ,,Krótkoterminowe konsultacje w przedszkolu i szkole. Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach".


Udział w Konferencji Naukowej „Work-life balance w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniach nauczycieli”
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Karol Nawrot

W dniu 25.10.2019 r. odbyła się Konferencja Naukowa: „Work – life balance w teorii, praktyce edukacyjnej i doświadczeniach nauczycieli”, zorganizowana w ramach współpracy Pracowni Edukacji Zdrowotnej, Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Kuratorium Oświaty w Poznaniu. W konferencji udział wzięły: członkinie Koła Pasjonat i zarazem studentki kierunku pedagogika GSW Milenium oraz opiekun koła dr Agata Woźniak, która była jedną z prelegentek tej konferencji. Tytuł jej prelekcji: „Między równowagą a nierównowagą. Nauczyciel w poszukiwaniu granic. Perspektywa systemowa”.

Nawiązanie współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 w Gnieźnie
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Miło jest nam poinformować o nawiązaniu współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 im. Powstańców Wielkopolskich 1918/1919 w Gnieźnie. Nasi studenci będą mogli odbywać tam praktyki, a w styczniu 2020 roku zostaną zorganizowane w szkole zajęcia terenowe z udziałem studentów GSW Milenium. Więcej informacji można zasięgnąć u doradcy zawodowego Anny Sołtys-Stawowej.

Wigilia Studencka w Wągrowcu 2019
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

W minioną niedzielę (15 grudnia) w Wągrowcu Samorząd Studencki GSW Milenium oraz Koło Naukowe Baby Start przygotowali Wigilię dla studentów naszej wągrowieckiej Filii.

Ostatnie 2 dni rekrutacji na studia (do 20 grudnia)
poniedziałek, 16 grudnia 2019, Rafał Wojtaszak

Przypominamy, że do 20 grudnia 2019 r. istnieje możliwość zapisu na wybraną specjalność studiów.

Zobacz listę uruchomionych specjalności, na jakie można się jeszcze zapisać.