Aktualności

Gość


Nasze ośrodki

Gwiazdkowa zbiórka w Gnieźnie i w Wągrowcu
wtorek, 26 listopada 2019, Martyna Drągowska

Studenci Filii GSW Milenium w Wągrowcu i KN Milenium Management  w Gnieźnie i Wągrowcu zapraszają do światecznej zbiórki na rzecz dzieci z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Gnieźnie oraz Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Wągrowcu. W ramach zbiórki zbierane będą:

✅ artykuły szkolne i plastyczne (kredki, pisaki, zeszyty, piórniki, ciastolinę, kolorowanki itp)

✅ słodycze

Specjalne kartony umieszczone będą w dziekanacie w Gnieźnie i w Wągrowcu. Zapraszamy!

Świąteczna zbiórka Koła PASJONAT
wtorek, 26 listopada 2019, Martyna Drągowska

Koło Naukowo-Samokształceniowe „Pasjonat” Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce na rzecz dzieci z Oddziału Dziecięceg Szpitala Pomnik Chrztu Polski przy ul. Św. Jana w Gnieźnie. Zbiórka trwa do 15 grudnia. Na terenie naszej uczelni znajdują się specjalnie oznaczone kartony.

Na zbiórkę mozna przynosić nowe artykuły plastyczne (kredki, pisaki, kolorowanki, modelinę, ciastolinę, papier kolorowy, blok, naklejki itp ) oraz gry, puzzle, książeczki dla dzieci w różnym wieku (nowe lub używane, ale w dobrym stanie).

Porozumienie o współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Mogilnie
poniedziałek, 25 listopada 2019, Rafał Wojtaszak

21.11.2019r. zostało podpisane porozumienie o współpracy pomiędzy Gnieźnieńską Szkołą Wyższą Milenium a Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Mogilnie.

VII Konferencja Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi w Serocku
piątek, 22 listopada 2019, Martyna Drągowska

21 listopada Kanclerz GSW Milenium Krzysztof Gawrecki oraz dziekan WNS dr Tomasz Albiński wzięli udział w VII Konferencji Rektorów i Zarządzających Szkołami Wyższymi, która odbyła się w Serocku.

Kanclerz wziął udział w panelu dyskusyjnym pt. Rektor i kanclerz w zreformowanej szkole wyższej. Głos środowiska uczelni niepublicznych, naszych osiągnieć jak i zagrożeń zabrzmiał głośno, a nasza uczelnia jest liderem wśród tych, które przejawiają aktywność. Kanclerz skupił się na czekających nas zmianach w kształceniu nauczycieli, nakładaniu kolejnych obowiązków na uczelnie oraz niespójności przepisów dotyczących szkolnictwa wyższego.

Studencie! Płać legitymacją jak kartą bankomatową
piątek, 22 listopada 2019, Martyna Drągowska

Przypominamy o możliwości dokonywania płatności legitymacją studencką GSW Milenium. Aby z tego korzystać, należy otworzyć Konto Przekorzystne w banku Pekao S.A.  Dzięki aktywacji funkcji płatniczej na legitymacji, z kartą tą można robić zakupy, płacić w Internecie oraz wypłacać gotówkę z bankomatów. Dowiedz się więcej!

Spotkanie informacyjne - Work & Travel USA
czwartek, 21 listopada 2019, Martyna Drągowska

Już w ten weekend na naszej Uczelni odbędzie się spotkanie informacyjne dla studentów, którzy chcieliby wyjechać w wakacje do USA w ramach programu  Camp Leaders and Resort Leaders Poland - Work and Travel USA.

W sobotę 23 listopada od 9:00 do 15:00 będziecie mogli spotkać się z ambasadorami projektu, poznać zasady programu i wymagania oraz dowiedzieć się, jak tanio i bezpiecznie zwiedzać Stany Zjednoczone. Zapraszamy!

 

Journal Academy of Management w bibliotece GSW Milenium
środa, 20 listopada 2019, Martyna Drągowska

09.11.2019 r. podczas zebrania Koła Naukowego Milenium Management dyskutowano o zarządzaniu humanistycznym i zarządzaniu przez wartości. Opiekun koła naukowego dr Piotr Odrakiewicz razem ze studentami należącymi do koła przekazał do biblioteki GSW Milenium dwa egzemplarze journali naukowych z dziedziny etyki biznesu i zarządzania przez wartości. Spotkanie i dyskusja podjęta podczas tego spotkania nawiązywały do siódmej Międzynarodowej Konferencji z cyklu Annual Humanistic Management Conference zorganizowanej przez Humanistic Management Network, na której był obecny opiekun koła. Konferencja odbyła się w dniach 10-11.10.2019 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Integracyjna Impreza Studencka - FOTO
wtorek, 19 listopada 2019, Martyna Drągowska

Taniec, muzyka i świetna zabawa! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z integracyjnej imprezy studenckiej, która odbyła się w piatek 15 listopada w klubie Vehikuł Czasu w Gnieźnie.

 

GSW Milenium na Offeliadzie
środa, 13 listopada 2019, Martyna Drągowska

13. edycja festiwalu filmowego Offeliada za nami. W tym roku mieliśmy przyjemność pełnić rolę Partnera Specjalnego wydarzenia. Uczelnia aktywnie zaangażowała się w szereg działań oraz stała się ambasadorem listopadowego święta kina.

Integracyjna impreza studencka - piątek 15 listopada
czwartek, 7 listopada 2019, Rafał Wojtaszak

Jak co roku, wszystkich studentów (i nie tylko!) zapraszamy na studencką imprezę integracyjną, która odbędzie się w piątek 15 listopada. Tym razem bawimy się w klubie Vehikuł Czasu w Gnieźnie. Do naszej dyspozycji mamy całe piętro lokalu. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji stolików. 

❗ Wstęp 10 pln / w godz 21-22 wstęp dla naszych studentów GRATIS

❗ Gra: DJ RAIDEN Radek Majewski

❗ Rezerwacje: Kajetan Koryba, student I roku pedagogiki (wiadomosc na fb) https://www.facebook.com/profile.php?id=100004982238734 Zabierzcie znajomych!